KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123210

nr 1612 3210

Ingmar Melker Melkersson

(f. 1918), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -62, oramad. Olja på pannå, 71x55 cm

Ingmar Melker Melkersson, svensk bildkonstnär född 1918.

Utrop:

500 kr

måndag 15 april 2024
kl 20:56:08

Ingmar Melker Melkersson

Läs mer om Ingmar Melker Melkersson